Juhiabi-personalijuht

Aktsiaselts Saare Kütus
Saare maakond
Täistööaeg
Keskharidus
20.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

- asjaajamise ja kontoritöö korraldamine ettevõttes;- info liikumise ladus korraldamine;- juhtkonna assisteerimine;- dokumendihaldus ja arhiveerimine;- personalitöö korraldamine;- reklaami ja turunduse korraldamine.

Saare Kütus tegeleb vedelkütuse müügiga alates 1989. aastast ja on ühtlasi üks esimesi erakapitalil põhinevaid äriühinguid Eesti kütusefirmade hulgas.Saare Kütuse jaemüügivõrgus tegeleb hetkel 5 tanklat. Lisaks on suveperioodil avatud 3 tanklat Kuivastu, Roomassaare ja Tori sadamas.

Kohustused

- - asjaajamise ja kontoritöö korraldamine ettevõttes
- - info liikumise ladus korraldamine
- - juhtkonna assisteerimine
- - dokumendihaldus ja arhiveerimine
- - personalitöö korraldamine
- - reklaami ja turunduse korraldamine

Nõudmised kandidaadile

- - aktiivsus
- tulemusele orienteeritus
- stressitaluvus
- - korrektsus
- ausus ja täpsus
- - oskus iseseisvalt tegutseda.Koos CV-ga esitada ka palgasoov ja motivatsioonikiri

Omalt poolt pakume

- - tööaeg E-R 08.15-17.00
- - vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd
- - oma töötaja soodustusi.

Kontakt:
kristiina@saarekytus.ee
5235804