Peaspetsialist (klassifitseerija)

Veterinaar- ja Toiduamet
Harju maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
22.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Otsime oma professionaalse meeskonnaga liituma Harjumaa keskuse peaspetsialisti,kea:• Korraldab ja teostab lihakehade klassifitseerimise järelevalvet ja tegevusloa menetlust.• Korraldab ja koordineerib järelevalvet linnuliha ja kanamuna turustusnormidele vastavuse osas.• Korraldab, koordineerib ja teostab järelevalvet toidukvaliteedikava kohta esitatud nõuete täitmise üle toidukvaliteedikava rakendava tootjarühma poolt.• Koostab ja ajakohastab järelevalve planeerimiseks ja korraldamiseks vajalikud protseduurid ja juhendid ning parendab neid jooksvalt.• Analüüsib järelevalve tulemusi ning koostab valdkonnapõhised aruanded jne.
Ootame Sinu CV-d ja kaaskirja koos eeldatava palgasooviga aadressil konkurss@vet.agri.ee märgusõnaga „Peaspetsialist ml.“ 13. veebruariks 2019
Veterinaar- ja Toiduamet on Maaeluministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, millel on juhtimisfunktsioon ja mis korraldab veterinaariat, toiduohutust, turukorraldust, loomakaitset ja põllumajandusloomade aretust reguleerivatest õigusaktidest tulenevate nõuete täitmist ja teostab nende nõuete täitmise üle riiklikku järelevalvet ning kohaldab riiklikku sundi seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses.

- Otsime oma professionaalse meeskonnaga liituma Harjumaa keskuse peaspetsialisti,kea:• Korraldab ja teostab lihakehade klassifitseerimise järelevalvet ja tegevusloa menetlust
- • Korraldab ja koordineerib järelevalvet linnuliha ja kanamuna turustusnormidele vastavuse osas
- • Korraldab, koordineerib ja teostab järelevalvet toidukvaliteedikava kohta esitatud nõuete täitmise üle toidukvaliteedikava rakendava tootjarühma poolt
- • Koostab ja ajakohastab järelevalve planeerimiseks ja korraldamiseks vajalikud protseduurid ja juhendid ning parendab neid jooksvalt
- • Analüüsib järelevalve tulemusi ning koostab valdkonnapõhised aruanded jne

Nõudmised kandidaadile

- vene keele oskus

Omalt poolt pakume

- Meie juures ootab Sind:
- • huvitav ja väljakutseid pakkuv töö
- • kindel ja stabiilne sissetulek
- • hea seltskond ja ühisüritused
- • täiendkoolituse võimalused nii Eestis kui väljaspool
- • 35 päeva puhkust
- • võimalus teha osa tööst kaugtööna.

Kontakt:
lea.tammekun@vet.agri.ee