Keevitaja

Aktsiaselts REMEKSI KESKUS
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
13.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Torustike, katlade- ja tootmisseadmete tehniline hooldamine, elektri- või gaasiga keevitamine.

Remeksi Keskus AS on üks suuremaid Põhja-Euroopa metallkonstruktsioone valmistavaid ja metallitöötlusega tegelevaid ettevõtteid. Tehas on varustatud tänapäevaste metallitöötlemis- ja keevitusseadmetega, ettevõttel on filiaal Leedus. Alates 1993 aastast valmistame tooteid igat liiki terasest kasutades tänapäevast tehnoloogiat ja tagades protsesside tõhususe. Toodangu sortiment on lai alates väikestest ja suurtest metallkonstruktsioonidest mittestandartsete lahendusteni.

- Torustike, katlade- ja tootmisseadmete tehniline hooldamine, elektri- või gaasiga keevitamine

Nõudmised kandidaadile

- Töökogemus
- jooniste lugemise oskus
- keevitaja kvalifikatsiooni tõendava dokumendiolemasolu.

Omalt poolt pakume

- • Töökohta suures, tehnoloogiliselt arenenud ettevõttes
- • oma valdkonna spetsialistide meeskonda
- • töö tulemustele vastavat töötasu ja suurepärast motivatsioonisüsteemi
- • suurepäraseid võimalusi isiklikuks ja professionaalseks arenguks.

Kontakt:
Julia Viršilaite
info@remeksikeskus.ee
3395950