Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
28.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

1. Otsime enda meeskonda enesekindlat ja motiveeritud inimest, kelle ülesandeks on innovaatilise ja kvaliteetse Itaalia kodutehnika tutvustamine ja müük kokku lepitud kohtumiste kaudu (kohtumised määravad meie Kliendihaldurid).2. Müügilepingute sõlmimine klientidega.3. Müügiga seotud ettevõtte sisene aruandlus.4. Müügiesindaja ülesanne on kohtumistele õigel ajal kohale jõuda ning kohtumised edukalt läbi viia (õpid ajaplaneerimist).Kui sind huvitab hästi teenimine ja tahad kiiresti areneda juhiks - kandideeri julgesti!
Kandideerimiseks saada meile oma CV. Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust telefoni või e-kirja teel.
Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge.

Kohustused

- 1
- Otsime enda meeskonda enesekindlat ja motiveeritud inimest, kelle ülesandeks on innovaatilise ja kvaliteetse Itaalia kodutehnika tutvustamine ja müük kokku lepitud kohtumiste kaudu (kohtumised määravad meie Kliendihaldurid)
- 2
- Müügilepingute sõlmimine klientidega
- 3
- Müügiga seotud ettevõtte sisene aruandlus
- 4
- Müügiesindaja ülesanne on kohtumistele õigel ajal kohale jõuda ning kohtumised edukalt läbi viia (õpid ajaplaneerimist)
- Kui sind huvitab hästi teenimine ja tahad kiiresti areneda juhiks - kandideeri julgesti!

Nõudmised kandidaadile

- Müügiesindaja töö eeldab isikliku sõiduauto kasutamise võimalust

Omalt poolt pakume

- 1. Põhjalikku müügikoolitust ning lisakoolitusi läbi töötamise perioodi. Sisseelamiseks toetavaid kolleege, kes õpetavad ameti selgeks.
- 2. Suurepäraseid võimalusi hästi teenida.
- 3. Motivatsiooni paketti.
- 4. Karjääri tegemise võimalust ettevõtte siseselt.

Kontakt:
Kristian Andreas Riisenberg
info.locoport@gmail.com
53325417