Tõstukijuht-laotöötaja

Aktsiaselts Bestnet
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
19.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

• Sissetuleva materjali mahalaadimine autodelt, selle kontroll ning ladustamine;• tootmisprotsesside varustamine detailidega ning valmistatud toodangu äravedu laadimisplatsile;• toodete ja detailide laadimine autodele;• lao korrashoid;• muud erinevad laos vajalikud toimingud.

AS Bestnet pakub metallitööde allhanget – seeriaviisil toodetavaid metallkonstruktsioone ja detaile vastavalt kliendi soovile.

- • Sissetuleva materjali mahalaadimine autodelt, selle kontroll ning ladustamine
- • tootmisprotsesside varustamine detailidega ning valmistatud toodangu äravedu laadimisplatsile
- • toodete ja detailide laadimine autodele
- • lao korrashoid
- • muud erinevad laos vajalikud toimingud

Nõudmised kandidaadile

- Oled sobiv kandidaat
- kui:• sul on töökogemus tõstukijuhina (tunnistus) ja kokkupuude laotööga (vähemalt 1 aasta samas ettevõttes)
- • sul on tehnilist taipu ja selget mõtlemist ning valmisolekut ise käed külge panna
- • oled füüsiliselt heas vormis
- • saad hästi hakkama iseseisva tööga
- samas oled koostöövalmis meeskonnaliige
- • suudad tööalaselt suhelda eesti keeles
- kasuks tuleb ka mõningane vene keele oskus
- • oled täpne ja korralik

Omalt poolt pakume

- • Stabiilset ja vaheldusrikast tööd
- • pikaajalist töösuhet sõbralikus ja toetavas meeskonnas
- • korralikke töövahendeid ja tööriideid
- • ettevõtte soodustusi
- • ausat ja konkurentsivõimelist töötasu.
- Ettevõtte kolib 4 kuu pärast Leholast Paldiskisse

Kontakt:
Merike Mägi
merike.magi@tiki.ee