Administraator

CV Partner OÜ
Harju maakond
Osaline tööaeg
Keskharidus
18.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Meie kliendiks on kaasaegne hambakliinik.- Teabe operatiivne töötlemine ja edastamine;- Sõbralik patsientide vastuvõtt ja nõustamine;- Külastuste registreerimine;- Kliiniku personali katkematu töö korraldamine;- Kohene reageerimine telefonikõnedele ja e-kirjadele;- Hästi organiseeritud suhtlemine patsientide ja arstide vahel;- Andmete sisestamine arvutiprogrammi ja õige arvete esitamine (sularaha aruandlus);- Lepingute koostamine.

CV Partner OÜ on personaliotsinguteenuseid pakkuv ettevõte, mis tegutseb aastast 2009.

Kohustused

- Meie kliendiks on kaasaegne hambakliinik
- - Teabe operatiivne töötlemine ja edastamine
- - Sõbralik patsientide vastuvõtt ja nõustamine
- - Külastuste registreerimine
- - Kliiniku personali katkematu töö korraldamine
- - Kohene reageerimine telefonikõnedele ja e-kirjadele
- - Hästi organiseeritud suhtlemine patsientide ja arstide vahel
- - Andmete sisestamine arvutiprogrammi ja õige arvete esitamine (sularaha aruandlus)
- - Lepingute koostamine

Nõudmised kandidaadile

- - Rõõmsameelne
- viisakas
- meeldiv suhtleja ja empaatiline
- - Enesekindel
- klienditeeninduse kogemusega
- - Valdad eesti ja vene nii suuliselt kui kirjalikult
- inglise keel suhtlustasandil
- - Arvuti- ja kontoriseadmete hea käsitlemise oskus
- - Iseseisev
- heade organiseerimise oskustega
- täpne ja detailne
- - Valmis töötama graafiku alusel ja saama suureks abiks meeskonnaliikmetele

Omalt poolt pakume

- - Püsivat tööd kaasaegses hambakliinikus
- - Motiveerivat töötasu
- - Koolitust kohapeal
- - Soodsaid ja kaasaegseid töötingimusi
- - Palju uusi kogemusi ja kontakte

Kontakt:
info@cvp.ee
53571278