Tootmistöötaja-komplekteerija

Trimtex Baltic OÜ
Pärnu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
18.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Spordirõivaste detailide komplekteerimine vastavalt tellimusele;detailide kvaliteedi kontroll ja praakdetailide asendamine;detailide lao korrasoleku tagamine.
Ootame kandideerimiseks infot (CV, kontaktid) ettevõtte e-postile. Lisainfot saab ka telefoni teel.
Ettevõte kuulub Norra Trimtex Sport ettevõtte juurde, Eestis alustati tootmist 2008. aastal. Toodetakse professionaalseid spordirõivaid sportlastele ja spordiklubidele üle maailma.

- Spordirõivaste detailide komplekteerimine vastavalt tellimusele
- detailide kvaliteedi kontroll ja praakdetailide asendamine
- detailide lao korrasoleku tagamine

Nõudmised kandidaadile

- Täpsus ja korrektsus
- koostöövalmidus
- suutlikus kohaneda vahelduvate töölõikudega
- probleemide nägemise ja nende lahendamise oskus
- kasuks tulevad teadmised õmblustehnoloogiast

Omalt poolt pakume

- Väljaõpe kohapeal
- kaasaegne töökeskkond 2017 a. sügisel valminud uues tootmishoones
- toetavad kolleegid.

Kontakt:
baltic@trimtex.eu
+372 58845998