Torulukksepp

OÜ WINDAIR
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
08.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Torustike ja sanitaarseadmete paigaldus-, hooldus- ja remonditööd. Sise- ja välistööd, küttesüsteemid, veevarustuse süsteemid. Avariide likvideerimine.
Lisainfo saamiseks helistage palun tööpäeviti tel. 55507329
Meie peamised teenused on järgmised: Ventilatsiooni puhastus, Santehnilised tööd, Hooldus ja haldus, Prügivedu, Prügikonteiner, Hallituse eemaldamine.

- Torustike ja sanitaarseadmete paigaldus-, hooldus- ja remonditööd
- Sise- ja välistööd, küttesüsteemid, veevarustuse süsteemid
- Avariide likvideerimine

Nõudmised kandidaadile

- B-kat olemasolu on kohustuslik - meie tööpiirkond on Tallinn ja Harjumaa

Omalt poolt pakume

- Mugav kontori asukoht - kesklinnas
- Toetav ja sõbralik kollektiiv
- Tööauto ja tööriistad ettevõtte poolt
- Stabiilne töötasu.

Kontakt:
regina@windair.ee
55507329