Hooldusmeister

aktsiaselts HIIEKO
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
05.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Hooldusmeistri töö põhieesmärgiks on tagada hoonete tehnosüsteemide ja -seadmete tõrgeteta töö AS Hiieko lepingulistel hooldusobjektidel, teostades korralisi hooldustoiminguid ning remonttöid, sh. avariiolukordades, samuti ühekordsete ja/või sesoonsete projektide elluviimine vastavalt tellitud töö sisule.
tiit.nurmsalu@hiieko.ee
Ehituslikke tehnosüsteeme ja automaatika projekteerimine, paigaldamine ja hooldamine.

- Hooldusmeistri töö põhieesmärgiks on tagada hoonete tehnosüsteemide ja -seadmete tõrgeteta töö AS Hiieko lepingulistel hooldusobjektidel, teostades korralisi hooldustoiminguid ning remonttöid, sh
- avariiolukordades, samuti ühekordsete ja/või sesoonsete projektide elluviimine vastavalt tellitud töö sisule

Nõudmised kandidaadile

- Sobiv kandidaat tunneb endas ära järgmised väärtused: Olen aktiivne

Omalt poolt pakume

- Pakume palju tööd, tööks vajalikke töövahendeid, kindlat igakuist töötasu, lisatasusid vastavalt panusele, (täiend)koolitusi vastavalt vajadusele ning pehmeid väärtusi nagu suvepäevad, jõulupidu jm ühisüritused.

Kontakt:
Tiit Nurmsalu