Müüja-klienditeenindaja

RRLektus Aktsiaselts
Rapla maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
28.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Ostjate kiire ja korrektne teenindamine teenindusletis ja kassas; kaupade vastuvõtmine ning ladustamine; lettide ja riiulite kaupadega täitmine ning nende korrashoiu tagamine; realiseerimisaegade ja kauba käitlemisnõuete jälgimine; koristamine ja puhtuse hoidmine kaupluses; muud tegevused, mis võivad klienditeeninduses ette tulla.

RRLektus AS on jaekaubandusettevõte, kuhu kuulub üle 60 toidu- ja esmatarbekaupade kaupluse Eesti erinevates piirkondades.

- Ostjate kiire ja korrektne teenindamine teenindusletis ja kassas
- kaupade vastuvõtmine ning ladustamine
- lettide ja riiulite kaupadega täitmine ning nende korrashoiu tagamine
- realiseerimisaegade ja kauba käitlemisnõuete jälgimine
- koristamine ja puhtuse hoidmine kaupluses
- muud tegevused, mis võivad klienditeeninduses ette tulla

Nõudmised kandidaadile

- Ootame meeskonda kohusetundlikku
- lojaalset
- sõbralikku töötajat
- kellel on ka positiivne suhtumine töötamisse. Kasuks tuleb eelnev kogemus jaekaubanduses

Omalt poolt pakume

- Tööalast väljaõpet kohapeal
- tulemustele orienteeritud töötasu
- ettevõttesisest arenguvõimalust
- toetavat ja sõbralikku meeskonda.

Kontakt:
kylli.jalak@meietoidukaubad.ee