Juhataja-klienditeenindaja

RRLektus Aktsiaselts
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
28.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Kaupade tellimine, vastuvõtmine ning ladustamine.Dokumentide sisestamine laoprogrammi, hinnakujundus.Lettide ja riiulite kaupadega täitmine ning nende korrashoiu tagamine. Vajadusel ostjate kiire ja korrektne teenindamine teenindusletis ja kassas.Realiseerimisaegade ja kauba käitlemisnõuete jälgimine.Aruandlus raamatupidamisele ja juhtkonnale.Puhtuse hoidmine kaupluses ning muud tegevused, mis võivad seoses klienditeenindusega ette tulla.

RRLektus AS on jaekaubandusettevõte, kuhu kuulub üle 60 toidu- ja esmatarbekaupade kaupluse Eesti erinevates piirkondades.

Kohustused

- Kaupade tellimine, vastuvõtmine ning ladustamine
- Dokumentide sisestamine laoprogrammi, hinnakujundus
- Lettide ja riiulite kaupadega täitmine ning nende korrashoiu tagamine
- Vajadusel ostjate kiire ja korrektne teenindamine teenindusletis ja kassas
- Realiseerimisaegade ja kauba käitlemisnõuete jälgimine
- Aruandlus raamatupidamisele ja juhtkonnale
- Puhtuse hoidmine kaupluses ning muud tegevused, mis võivad seoses klienditeenindusega ette tulla

Nõudmised kandidaadile

- Ootame meeskonda kohusetundlikku
- lojaalset
- sõbralikku töötajat
- kellel on ka positiivne suhtumine töötamisse.Vajalik on eelnev kogemus jaekaubandusest.Tööle asumisel tuleb esitada kehtiv tervisetõend

Omalt poolt pakume

- Tööalast väljaõpet kohapeal, töötulemustele orienteeritud töötasu,
- ettevõttesisest arenguvõimalust.

Kontakt:
personal@meietoidukaubad.ee