Tegevusjuhendaja

Sihtasutus Koeru Hooldekeskus
Järva maakond
Täistööaeg
Keskharidus
27.02.2019
Kandideerimiseks vajalik
  • Üldinfo
  • Küsimustele vastamine
  • Video küsimus
Töö kirjeldus


Tegevusjuhendaja tööks on abi osutamine klientide igapäevaelu korraldamisel, nende juhendamine, suunamine ning abistamine igapäevaste toimingute juures (sh hügieenitoimingud). Ta suhtleb kliendi lähedastega, aitab korraldada huvi- ja töötegevusi, tagab kliendile turvalise ja sõbraliku elukeskkonna ning on tugiisikuks.

Sihtasutus Koeru Hooldekeskus on vanim ja suurim kolmest Järvamaal tegutsevast hoolekandeasutusest. 215-kohalise multifunktsionaalse asutusena pakub hooldekeskus erinevatele kliendigruppidele täisealiste ööpäevaringset hooldus- ja erihooldusteenust, rehabilitatsiooniteenuseid ning hooldusravi- ja koduõendusteenust.


Kohustused

- Tegevusjuhendaja tööks on abi osutamine klientide igapäevaelu korraldamisel, nende juhendamine, suunamine ning abistamine igapäevaste toimingute juures (sh hügieenitoimingud)
- Ta suhtleb kliendi lähedastega, aitab korraldada huvi- ja töötegevusi, tagab kliendile turvalise ja sõbraliku elukeskkonna ning on tugiisikuks


Nõudmised kandidaadile

- Eeldame
- et kandidaat on hea suhtleja
- tasakaalukas
- otsustus- ja vastutusvõimeline
- nõudlik
- järjepidev ning hea meeskonnatöötaja ning tal puudub kehtiv kriminaalkaristus.Kasuks tuleb inimeste füüsiliste
- psüühiliste ja sotsiaalsete vajaduste tundmine
- eelnev töökogemus erivajadustega inimestega või hooldajana


Omalt poolt pakume

- Toredat kollektiivi, ühisüritusi, koolitusvõimalust, vahetustega tööd (24 või 12 tundi) graafiku alusel, 30 päevast põhipuhkust. Paidest tulijatel on võimalus kasutada asutuse transporti.
Kontakt:
Terje Teder
info@koeruhk.ee
+372 555 08 744
Kandideeri
Kandideerimiseks on vajalik veebikaamera olemasolu!
  •