Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
06.02.2019
Kandideerimiseks vajalik
  • Üldinfo
  • Küsimustele vastamine
  • Video küsimus
Töö kirjeldus


Analüüsi või finantsvaldkonna praktikandina saad analüüsida nii pangasiseseid kui -väliseid andmeid ning tegeleda nende süstematiseerimisega; sisestada, kontrollida ning korrigeerida vajadusel finantstehinguid; anda oma panuse kliendisuhete loomisesse ning hoidmisesse; toetada meie analüüsi ja finantsvaldkonna spetsialiste ja juhte nende igapäevatöös.
Kandideerimiseks sisene kandideerimiskeskkonda ja esita meile oma kandideerimisavaldus vajutades lingil „saada avaldus“.
Swedbank on tänapäevane pank, mille juured on sügaval Rootsi hoiupankade ajaloos. Oleme avatud ja hooliv pank, mille klientide hulgas on 9,4 miljonit eraisikut ning enam kui 600 000 ettevõtet ja organisatsiooni. Swedbank toetab inimeste, ettevõtete ja ühiskonna arengut. Eesti, Läti, Leedu ja Rootsi juhtiva pangana pakume laia finantsteenuste valikut. Meie ettevõttesse on oodatud töötajad, kes jagavad meie väärtusi – avatud, lihtne ja hooliv – ning soovivad kaasa aidata sellele, et inimeste ja ettevõtete rahaasjad oleksid pikaajaliselt korras. Tööandjana pakume Sulle toetavas keskkonnas häid eneseteostuse ja arenguvõimalusi, mis sõltuvad Sinu sisemisest motivatsioonist ja pühendumisest.


Kohustused

- Analüüsi või finantsvaldkonna praktikandina saad analüüsida nii pangasiseseid kui -väliseid andmeid ning tegeleda nende süstematiseerimisega
- sisestada, kontrollida ning korrigeerida vajadusel finantstehinguid
- anda oma panuse kliendisuhete loomisesse ning hoidmisesse
- toetada meie analüüsi ja finantsvaldkonna spetsialiste ja juhte nende igapäevatöös
Kontakt:
Triin Timm
triin.timm@swedbank.ee
Kandideeri
Kandideerimiseks on vajalik veebikaamera olemasolu!
  •