Juhtmestike testija

Ionix Systems OÜ
Saare maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Juhendite põhjal elektrisüsteemide juhtmeköidiste testimine.Muud tootmisprotsessi toetavad tööülesanded.
Palume helistada ja tööga tutvumise aeg kokku leppida.
Ionix Systems OÜ kuulub Amphenol Corporation kontserni. Amphenol Corporation on üks maailma suurimaid elektri-, elektroonika- ja fiiberoptiliste ühenduste, ühendussüsteemide, antennide, andurite ja sensoripõhiste toodete, koaksiaal- ja kiirete erikaablite disainereid, tootjaid ja turustajaid. Amphenol projekteerib ja valmistab oma tooteid Ameerikas, Euroopas, Aasias, Austraalias ja Aafrikas asuvates tehastes ning müüb neid ülemaailmse müügipersonali, sõltumatute esindajate ja globaalse elektroonikaseadmete turustajate võrgustiku kaudu.

- Juhendite põhjal elektrisüsteemide juhtmeköidiste testimine
- Muud tootmisprotsessi toetavad tööülesanded

Nõudmised kandidaadile

- Sobiv kandidaat on kohusetundlik
- tehnilise taibuga ja mõistab inglise keelt algtasemel

Omalt poolt pakume

- Põnev töö Eesti suurimas lennukitööstusele tootvas ettevõttes.
- Osalemine tootmisprotsessi parendustegevustes.
- 5-päevane töönädal.
- Kindel igakuine sissetulek.

Kontakt:
margus.tang@ionix-systems.com
53432595