Vahetuse vanem

MAXIMA Eesti OÜ
Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
08.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Kaupluse meeskonna igapäevase töö organiseerimine; töötajate juhendamine ja toetamine; sujuva klienditeeninduse tagamine kaupluses; vajadusel kaupade planeerimine ja tellimine.
Palun saada oma CV e-posti aadressile cv@maxima.ee.Lisainformatsiooni saab telefonil 5556 6164.Meile tööle kandideerimisega annate meile - MAXIMA Eesti OÜ-le - nõusoleku kandideerimisdokumentides või muul viisil Teie poolt meile avaldatud isikuandmete töötlemiseks värbamisprotsessis. Kasutame Teie andmeid ainult värbamise eesmärgil, mis hõlmab Teie sobivuse hindamist vakantsele ametikohale. Sellest, kuidas kastutame ja hoiame Teie isikuandmeid ning millised on Teie isikuandmete kaitsega seotud õigused, saate täpsemalt lugeda www.maxima.ee.
Maxima Eesti on üks suurimaid Eestis tegutsevaid jaekaubanduskette, millesse kuuluvad kauplused, e-pood, toitlustustsehhid, logistikakeskus ja peakontor annavad tööd enam kui 3800 eestimaalasele ning teenindavad igapäevaselt vähemalt 170 000 inimest.

Kohustused

- Kaupluse meeskonna igapäevase töö organiseerimine
- töötajate juhendamine ja toetamine
- sujuva klienditeeninduse tagamine kaupluses
- vajadusel kaupade planeerimine ja tellimine

Nõudmised kandidaadile

- Omad varasemat töökogemust klienditeenindajana
- oled hea suhtleja ja valmis meeskonnatööks
- oskad kasutada kontoritarkvara
- oled kohusetundlik ja hea pingetaluvusega
- kasuks tuleb inglise keele oskus

Omalt poolt pakume

- Tööalast väljaõpet ja koolitusi, karjäärivõimalusi, tööd graafiku alusel, erinevaid motivatsioonipakette ja ettevõtte poolt organiseeritud lõunasööki.

Kontakt:
cv@maxima.ee
+372 5556 6164