Abitööline

Rent My Skills Group OÜ
Viljandi maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
15.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Kaupade ja materjalide maha- ja pealelaadimine ning ladustamine; materjalide, pooltoodete ja valmistoodangu transportimine kahveltõstuki või frontaallaaduriga; detailide puhastus liivapritsiga; töö torude painutus masinaga; jooksvad abitööd.
Isiklik sõiduvahend on oluline, sest töö asukoht on asulast väljas ning tööaeg ei klapi bussiaegadega. Ootame oma meeskonda asjalikku töötajat!Huvi korral võta julgelt ühendust ja räägime detailidest 56 979 887Või saada meile oma CV aadressile: cv@rentmyskills.eu

- Kaupade ja materjalide maha- ja pealelaadimine ning ladustamine
- materjalide, pooltoodete ja valmistoodangu transportimine kahveltõstuki või frontaallaaduriga
- detailide puhastus liivapritsiga
- töö torude painutus masinaga
- jooksvad abitööd

Nõudmised kandidaadile

- Eelnev töökogemus tõstuki või laaduriga
- töökas
- õppimisvõimeline
- hea füüsiline tervis
- töö toimub nii sise- kui välitingimustes
- isiklik sõiduauto

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet kohapeal
- kaasaegseid töö- ja olmetingimusi
- sobivusel püsivat tööd
- väga head töötasu
- vahvaid kolleege.

Kontakt:
Kedi Urbanik
cv@rentmyskills.eu
56979887