Hotelli vastuvõtu administraator

Osaühing Arensburg
Saare maakond
Täistööaeg
Keskharidus
08.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Klientide igapäevane teenindamine - vastuvõtmine, väljaregistreerimine, tubade broneerimine ja pakutavate teenuste tutvustamine (restoranid, spaa jne).
töögraafikud on paindlikud.
Arensburg OÜ on Eesti erakapitalil põhinev pereettevõte, kellele kuuluvad Arensburg Boutique Hotel & Spa, restoran Saaremaa Veski, Arensburgi Meedla Koda ja külalistemaja Kuressaares. Lisaks toitlustame Estonia Kontserdisaalis ja oleme koostööpartner Eesti Kontserdile Saaremaa Ooperipäevade ooperikohvikutes. Arensburg Laevakohvikud toitlustavad neljal parvlaeval Saaremaa ja Hiiumaa liinidel.

- Klientide igapäevane teenindamine - vastuvõtmine, väljaregistreerimine, tubade broneerimine ja pakutavate teenuste tutvustamine (restoranid, spaa jne)

Nõudmised kandidaadile

- klientide teenindamine eeldab teenindus- ja suhtlemisvalmidust
- pingetaluvust ning võimet eri olukordades kiiresti reageerida
- klientidega suheldes peab olema viisakas
- tähelepanelik ja salliv. Väga tähtsad on hea väljendusoskus
- suutlikkus iseseisvalt oma tööd korraldada ja tahe tegutseda meeskonnas. Töö nõuab ausust ja täpsust ning korrektsust arveldamisel. Kasuks tuleb vene või soome keele oskus

Omalt poolt pakume

- Kaunist ja meeldivat töökeskonda, sõbralikku kollektiivi ja omatöötaja soodustusi.

Kontakt:
Terje Nepper
terje@arensburg.ee
5082861