Üldehitaja

Meltma OÜ
Järva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Erinevad üldehitustööd ehitusobjektidel. Hoonete ehitus vundamendist katuseni. Betoonitööd, müüritööd, fassaaditööd, katusetööd.Puidutööd: puitsõrestik, puitfassaadid, katuse kandekonstruktsioonid, vahelaed jne.

Kohustused

- Erinevad üldehitustööd ehitusobjektidel
- Hoonete ehitus vundamendist katuseni
- Betoonitööd, müüritööd, fassaaditööd, katusetööd
- Puidutööd: puitsõrestik, puitfassaadid, katuse kandekonstruktsioonid, vahelaed jne

Nõudmised kandidaadile

- Füüsiline vastupidavus.Oskus lahendada probleeme iseseisvalt ja pakkuda välja lahendusi.Ausus
- korrektsus ja kohusetunne.Eelnev töökogemus vähemalt 3 aastat.Valmisolek komandeeringuteks.Kasuks tuleb oma isikliku sõiduauto kasutamise võimalus
- tööandja maksab sõidukompensatsiooni

Omalt poolt pakume

- Kaasaegseid töövahendeid.
- Motiveerivat ja konkureerivat töötasu.

Kontakt:
Rasmus Martens
info@meltma.ee
5666 4303