Spordispetsialist

Viljandi Vallavalitsus
Viljandi maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
24.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Spordispetsialisti ametikoha eesmärk on valla elanike, ametiasutuse ja hallatavate asutuste teenindamine sporditöö alaselt, lähtudes seadustest ja teistest õigusaktidest ning valla arengukavast. Sporditegevuse järjepidevuse ning kvalitatiivselt kõrge arengu tagamine Viljandi vallas.
Konkursil osalemiseks esitada järgmised dokumendid:1. allkirjastatud taotlus koos kinnitusega, et ei esine asjaolusid, mis välistavad ametniku teenistusse võtmise;2. elulookirjeldus;3. motivatsioonikiri;4. tunnistus või diplom vajaliku hariduse kohta (koopia);5. muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks.Kandideerimise dokumendid saata hiljemalt 24. jaanuaril 2019. a aadressil Kauba tn 9, 71020 Viljandi linn märgusõnaga „spordispetsialist“ või elektrooniliselt konkurss@viljandivald.ee. Lisateave: haridus- ja kultuurinõunik Maive Feldmann tel 435 1817 või konkurss@viljandivald.ee.

- Spordispetsialisti ametikoha eesmärk on valla elanike, ametiasutuse ja hallatavate asutuste teenindamine sporditöö alaselt, lähtudes seadustest ja teistest õigusaktidest ning valla arengukavast
- Sporditegevuse järjepidevuse ning kvalitatiivselt kõrge arengu tagamine Viljandi vallas

Nõudmised kandidaadile

- Kõrgharidus (projektijuhtimise
- spordikorralduse
- kehakultuuri valdkonnas) või selle omandamine
- kõrge pingetaluvus
- koostööoskus
- korrektsus ja väga hea suhtlemisoskus
- kohusetundlikkus
- loovus
- otsustus- ja vastutusvõime
- ettevõtlikkus ja positiivne ellusuhtumine
- väga hea arvuti kasutamisoskus.Kandideerimisel tuleb kasuks: haldusaktide koostamise oskus
- kohalikus omavalitsuses töötamise kogemus

Omalt poolt pakume

- Huvitavat ja vastutusrikast tööd
- konkurentsivõimelist palka.

Kontakt:
Maive Feldmann
konkurss@viljandivald.ee
435 1817