Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
10.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Klienditeenindaja põhitööks on toitude ja jookide serveerimine, klientidega suhtlemine, samuti ka lao ning saali korrashoid.
Kui oled sõbralik, kohusetundlik, särasilmne ja armastad oma tööd, siis palun kirjuta meile endast ja oma palgasoovist.
Ameerikapärane kogupere restoran

- Klienditeenindaja põhitööks on toitude ja jookide serveerimine, klientidega suhtlemine, samuti ka lao ning saali korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- Oleme hinge ja täie tõsidusega asja juures ja ootame sama oma tulevastelt kolleegidelt
- töö
- mida pakume
- peaks tooma rõõmu nii tegijale kui kliendile
- plussiks on vähemalt ühe võõrkeele oskus kõnes kesktasemel

Omalt poolt pakume

- Meeldivat ja sõbralikku kollektiivi, tänapäevaseid töötingimusi, konkurentsivõimelist palka ning stabiilset ja pikaajalist töösuhet.

Kontakt:
Keiu Merimaa
keiu@sheriffsaloon.com
56271819