Tootmistööline

Metsä Wood Eesti AS
Pärnu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
15.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Seoses uute tootmisliinide käivitamisega ootame oma meeskonnaga liituma tootmistöölisi, kelle käe all valmib spoonist kõrgekvaliteediline vineer.

Metsä Wood rajas Pärnusse kasevineeri tootmise tehase. Tehase töökeskkond ning seadmed on uued, modernsed ning turvalised. Järk-järgult kasvades pakub Pärnu tehas tulevikus tööd 200 tootmisvaldkonna spetsialistile.

- Seoses uute tootmisliinide käivitamisega ootame oma meeskonnaga liituma tootmistöölisi, kelle käe all valmib spoonist kõrgekvaliteediline vineer

Nõudmised kandidaadile

- Vanus vähemalt 18a
- hea füüsiline vorm
- hea meeskonnatööoskus
- kasuks tuleb varasem tootmistöö kogemus

Omalt poolt pakume

- Töö sobib kõigile vähemalt 18-aastastele naistele ja meestele. Pakume tööalast väljaõpet, huvitavat tööd, arenguvõimalusi, kaasaegseid töötingimusi ja - vahendeid, ohutut töökeskkonda ning konkurentsivõimelist palka.

Kontakt:
Merite Liidemaa-Pärn
kandideeri@manpower.ee
6306500