Juhatuse liige

Sihtasutus Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus
Jõgeva maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
28.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda inimest, kelle tööülesanneteks on maakondliku arenduskeskuse igapäevane juhtimine, maakondlike arendustegevuste elluviimise algatamine ja nendes osalemine ning erinevate siseriiklike ja rahvusvaheliste koostööprojektide juhtimine. Tööülesanded: * sihtasutuse igapäevane juhtimine, jätkusuutliku ning korrektse töö tagamine, sh. asjaajamise, personalitöö, kommunikatsiooni, töökorraldus- ja haldusküsimuste ja finantstegevuse korraldamine; * maakonna arendustegevuste ja -projektide kavandamine, koostamine ja elluviimine;* Jõgevamaa omavalitsuste vahelise koostöö korraldamine ja edendamine, koostöö partnerorganisatsioonidega (kohalikud omavalitused, ministeeriumid, riigiasutused jne.); * Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse ning maakondlike arenguhuvide esindamine nii kohalikul, riiklikul kui rahvusvahelisel tasandil.

SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus on avalikes huvides maakonna tasemel tegutsev sihtasutus. Meie eesmärk on toetada ettevõtteid, kodanikuühendusi, kohalikke omavalitsusi ja aktiivseid kodanikke kohalikku arengut toetavate ideede elluviimisel ja omavahelise koostöö arendamisel. Nõustame tasuta ettevõtjaid, mittetulundusühendusi ja kohalikke omavalitsusi. Korraldame koolitusi, algatame ja oleme partneriteks maakondlikes projektides. Noorte ettevõtlikkuse arendamine maakonnas on meie väljakutse, nõustame õpilasfirmasid, tutvustame Ettevõtlik Kool võrgustiku tegevuse eeliseid koolides ja kaasame ettevõtjaid tutvustama noortele ettevõtlust. Kuulume maakondlike arenduskeskuste võrgustikku www.arenduskeskused.ee. Alates 01.01.2018 on Jõgevamaa kohalike omavalitsuste poolt valitud kohalike omavalitsusüksuste ühiselt täidetavate ülesannete täideviijaks SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus.

- Ootame oma meeskonda inimest, kelle tööülesanneteks on maakondliku arenduskeskuse igapäevane juhtimine, maakondlike arendustegevuste elluviimise algatamine ja nendes osalemine ning erinevate siseriiklike ja rahvusvaheliste koostööprojektide juhtimine
- Tööülesanded: sihtasutuse igapäevane juhtimine, jätkusuutliku ning korrektse töö tagamine, sh
- asjaajamise, personalitöö, kommunikatsiooni, töökorraldus- ja haldusküsimuste ja finantstegevuse korraldamine
- maakonna arendustegevuste ja -projektide kavandamine, koostamine ja elluviimine
- Jõgevamaa omavalitsuste vahelise koostöö korraldamine ja edendamine, koostöö partnerorganisatsioonidega (kohalikud omavalitused, ministeeriumid, riigiasutused jne
- Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse ning maakondlike arenguhuvide esindamine nii kohalikul, riiklikul kui rahvusvahelisel tasandil

Nõudmised kandidaadile

- Nõuded kandidaadile: kõrgharidus
- eelnev organisatsiooni juhtimise kogemus
- head teadmised kohaliku omavalitsuse ja avaliku sektori toimimise põhimõtetest
- teadmised EL programmidest
- projektijuhtimise ning -kirjutamise alased teadmised ja kogemused
- väga hea meeskonnatöö-
- suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
- kõrge stressitaluvus ja usaldusväärsus

Omalt poolt pakume

- täistööajaga põnevat ja eneseteostust pakkuvat tööd ning sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Kontakt:
Jüri Morozov
juri.morozov@mustvee.ee
+372 509 8521