Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
28.03.2019
Kandideerimiseks vajalik
  • Üldinfo
  • Küsimustele vastamine
  • Video küsimus
Töö kirjeldus


Sind ootavad ees põnevad väljakutsed……nagu näiteks suhtlus klientidega nii näost-näkku, e-maili kui ka telefonikõnede teelalates soovide kaardistamisest ning dokumenteerimisest kuni külmade kõnede tegemiseni. Samuti jälgid ning haldad meilbokse ning toetad valdkonna spetsialiste nende igapäevatöös.
Kandideerimiseks sisene kandideerimiskeskkonda ja esita meile oma kandideerimisavaldusvajutades lingil „saada avaldus“.
Swedbank on tänapäevane pank, mille juured on sügaval Rootsi hoiupankade ajaloos. Oleme avatud ja hooliv pank, mille klientide hulgas on 9,4 miljonit eraisikut ning enam kui 600 000 ettevõtet ja organisatsiooni. Swedbank toetab inimeste, ettevõtete ja ühiskonna arengut. Eesti, Läti, Leedu ja Rootsi juhtiva pangana pakume laia finantsteenuste valikut. Meie ettevõttesse on oodatud töötajad, kes jagavad meie väärtusi – avatud, lihtne ja hooliv – ning soovivad kaasa aidata sellele, et inimeste ja ettevõtete rahaasjad oleksid pikaajaliselt korras. Tööandjana pakume Sulle toetavas keskkonnas häid eneseteostuse ja arenguvõimalusi, mis sõltuvad Sinu sisemisest motivatsioonist ja pühendumisest.


Kohustused

- Sind ootavad ees põnevad väljakutsed……nagu näiteks suhtlus klientidega nii näost-näkku, e-maili kui ka telefonikõnede teelalates soovide kaardistamisest ning dokumenteerimisest kuni külmade kõnede tegemiseni
- Samuti jälgid ning haldad meilbokse ning toetad valdkonna spetsialiste nende igapäevatöös


Nõudmised kandidaadile

- Tugeva kandidaadina:oled täpne ja korrektne
- valdad heal tasemel eesti ja inglise keelt (vene keele oskus tuleb kasuks)
- tunned end mugavalt inimestega suhtlemises ning oskad leida probleemidele lahendusi
Kontakt:
Anette Kink
anette.kink@swedbank.ee
Kandideeri
Kandideerimiseks on vajalik veebikaamera olemasolu!
  •