Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
28.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Personalivaldkonna praktikandi igapäevatöö sisaldab:• toetada karjäärispetsialiste erinevate värbamisprojektide läbi viimises (kuulutused, intervjuud, suhtlus kandidaatide ning soovitajatega);• lüüa kaasa erinevate ürituste, seminaride korraldamisel ja läbiviimisel;• abistada personaliosakonda erinevates personalivaldkonna projektides.
Kandideerimiseks sisene kandideerimiskeskkonda ja esita meile oma kandideerimisavaldus vajutades lingil „saada avaldus“.
Swedbank on tänapäevane pank, mille juured on sügaval Rootsi hoiupankade ajaloos. Oleme avatud ja hooliv pank, mille klientide hulgas on 9,4 miljonit eraisikut ning enam kui 600 000 ettevõtet ja organisatsiooni. Swedbank toetab inimeste, ettevõtete ja ühiskonna arengut. Eesti, Läti, Leedu ja Rootsi juhtiva pangana pakume laia finantsteenuste valikut. Meie ettevõttesse on oodatud töötajad, kes jagavad meie väärtusi – avatud, lihtne ja hooliv – ning soovivad kaasa aidata sellele, et inimeste ja ettevõtete rahaasjad oleksid pikaajaliselt korras. Tööandjana pakume Sulle toetavas keskkonnas häid eneseteostuse ja arenguvõimalusi, mis sõltuvad Sinu sisemisest motivatsioonist ja pühendumisest.

- Personalivaldkonna praktikandi igapäevatöö sisaldab:• toetada karjäärispetsialiste erinevate värbamisprojektide läbi viimises (kuulutused, intervjuud, suhtlus kandidaatide ning soovitajatega)
- • lüüa kaasa erinevate ürituste, seminaride korraldamisel ja läbiviimisel
- • abistada personaliosakonda erinevates personalivaldkonna projektides

Nõudmised kandidaadile

- Otsime personalitöö huvilist
- …… kes on õppinud või õppimas personalitööd
- on täpne
- kohusetundlik
- armastab suhtlemist erinevate inimestega ning on loova mõtlemisega. Kuna töötame rahvusvahelises keskkonnas
- siis valdab personali valdkonna praktikant ka väga heal tasemel eesti ja inglise keelt

Kontakt:
Mari Topolev
mari.topolev@swedbank.ee