Vahetusevanem

aktsiaselts RAIT
Tartu maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
23.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Oma vahetuse tootmise ja meeskonna efektiivne tõrgeteta juhtimine ning kliendiga kokkulepitud parameetritele ja kvaliteedile vastava toodangu valmistamine. Vahetusevanem seadistab ja häälestab viimistlusseadmed, kontrollib tööoperatsioonide ja lõpptoodangu kvaliteeti, segab viimistlusained, organiseerib ja teostab viimistlustöid vastavalt tootmisplaanile ning suunab oma meeskonnakaaslaseid.
Kandideerimiseks palun saada oma CV e-postile sille.rell@raitwood.ee märgusõnaga „vahetusevanem“ või kandideeri läbi tööotsingu portaali CV Keskus. Lisainfo: Tauno Uibu tel 5199 5730.
AS Rait on põhjamaisest okaspuust ehitus- ja viimistluspuidu tootja ja turustaja aastast 1991. Lisaks moodsa sisseseadega täisautomaatsele höövlitööstusele Tartumaal Reolas kuuluvad Rait gruppi ka NORDWOOD kaubamärgi all tegutsevad 3 kaasaegset saeveskit.Kaubamärgi RAITWOOD all ekspordime hööveldatud profiillaudu ning konstruktsioonipuitu Euroopasse, Aasiasse ja Austraaliasse. Kaubamärgi PARKWOOD all valmistame Euroopa ja koduturule aiakujunduselemente. Eesti tööstus- ja ehituskliente teenindame Tartu ja Tallinna müügiterminalidest ning edasimüüjate vahendusel. Täna anname tööd 150-le inimesele.

- Oma vahetuse tootmise ja meeskonna efektiivne tõrgeteta juhtimine ning kliendiga kokkulepitud parameetritele ja kvaliteedile vastava toodangu valmistamine
- Vahetusevanem seadistab ja häälestab viimistlusseadmed, kontrollib tööoperatsioonide ja lõpptoodangu kvaliteeti, segab viimistlusained, organiseerib ja teostab viimistlustöid vastavalt tootmisplaanile ning suunab oma meeskonnakaaslaseid

Nõudmised kandidaadile

- Oled hea kandidaat
- kui oled valmis pingutama ühise eesmärgi nimel
- hindad täpsust
- korrektsust ja meeskonnatööd
- oskad juhtida ja kaasata inimesi
- Sul on tahe õppida ning areneda.Eelistame kandidaate
- kellel on puidualane haridus ja/või varasem töökogemus puidutööstuses või puitmaterjali viimistluses ning hea tehniline taip

Omalt poolt pakume

- Tööalaseid arenguvõimalusi edukas kodumaises puidutööstuses
- väljaõpet ettevõttes kohapeal
- töötasu alates 7,70 EUR tunnis
- sporditoetust 30 EUR kuus
- kaasaegseid töö- ja olmetingimusi
- sõbralikku ja toetavat ühisele tulemusele orienteeritud meeskonda.

Kontakt:
Sille Rell
sille.rell@raitwood.ee