Klienditeenindaja toitlustuses

Osaühing Classic Kohvik
Saare maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
08.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Otsime oma väikesesse kohvikusse positiivse ellu suhtumisega ja säravat klienditeenindajat, kes naudib suhtlemist ja on valmis andma endast parima, et meie külalised tunneksid end kohvikust võimalikult mugavalt ja hästi.Peamised tööülesanded:* Teenindamine saalis ja baaris, sealhulgas ka lauateenindus* Tagab meeldiva, kiire ja sõbraliku kõrgetasemelise klientide teenindamise kohvikus* Puhtuse ja korra tagamine teeninduspiirkonnasKasuks tuleb varasem kogemus klienditeenindajana kohvikus või restoranis. Kuid ära muretse, kui kogemust napib, piisab, kui Sul on suur tahe seda tööd teha, siis väljaõppe korraldame kohapeal!

- Otsime oma väikesesse kohvikusse positiivse ellu suhtumisega ja säravat klienditeenindajat, kes naudib suhtlemist ja on valmis andma endast parima, et meie külalised tunneksid end kohvikust võimalikult mugavalt ja hästi
- Kuid ära muretse, kui kogemust napib, piisab, kui Sul on suur tahe seda tööd teha, siis väljaõppe korraldame kohapeal!

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb inglise keele oskus.

Omalt poolt pakume

- Stabiilset töökohta sõbralikus ja toetavas meeskonnas
- Toredat ja aktiivset kollektiivi, kellega koos rõõmustada meie külalisi
- Ettevõtte siseseid soodustusi
- Paindlikku töögraafikut

Kontakt:
Terje Nepper
terje@arensburg.ee
+3725082861