Teenindaja

Selver AS
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Kõrgetasemeline teenindamine kassas, letis ja müügisaalis ning kaupade väljapanek. (Ära tuleb õppida vähemalt 2 teenindaja töölõiku).
Teenindajaid vajame järgmistesse kauplustesse: Arsenali Selver, Erika 14;Balti Jaama Turu Selver, Kopli 1;Järve Selver, Pärnu mnt 238; Kadaka Selver, Kadaka tee 56A;Kakumäe Selver, Rannamõisa tee 6; Kotka Selver, Kotka 12;Laagri Selver, Pärnu mnt 554;Läänemere Selver, Läänemere tee 28;Mustakivi Selver, Mustakivi 3aPirita Selver, Rummu tee 4; Sepapaja Selver, Sepapaja 2;T1 Selver, Peterburi tee 2;Tondi Selver, Tammsaare tee 62;Tähesaju Selver, Tähesaju tee 1.Kandideerida saad CV Keskuse, CV-Online ja www.selver.ee kaudu, saates enda CV; kandideerida saad ka nii, et täidad kaupluse infoletis kohataotlusankeedi. Lisainfo telefonil 6673785, personalispetsialist Kristi Aasa.
SELVER on tegutsenud alates 1995. aastast ja praegu on meil 53 kauplust üle Eesti ning e-Selver. Meil töötab täna üle 2800 väga tubli erineva inimese. Tänu töötajatele on Selver parim eestimaine kauplusekett, kus sisseostude tegemine on meeldiv ning sujuv.

- Kõrgetasemeline teenindamine kassas, letis ja müügisaalis ning kaupade väljapanek
- (Ära tuleb õppida vähemalt 2 teenindaja töölõiku)

Nõudmised kandidaadile

- Vanus alates 18-aastat (ülemist vanusepiiri ei ole)
- soov ja tahe töötada klienditeeninduse valdkonnas
- kohusetunne
- viisakus ja ausus

Omalt poolt pakume

- Garanteeritud stabiilset sissetulekut
- väljaõpet kohapeal
- paindlikku töögraafikut
- toetavaid kolleege
- tasuta koolitusi
- soovi korral häid arengu- ja karjäärivõimalusi
- hulgaliselt toetusi, soodustusi, kompensatsioone
- võimalust liituda Spordiseltsi ja Kultuuriklubiga.

Kontakt:
Kristi Aasa
kristi.aasa@selver.ee
6673785