Tõstukijuht

Soledor OÜ
Viljandi maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Kõik materjalide ja valmistoodangu laadimisega seotud tööd; materjali koguseline kontroll vastavalt saatedokumentidele platsile saabumisel; materjali ja valmistoodangu paigutamine platsil ja tsehhides; tootmise varustamine vajaliku materjaliga.

Kokkupandavate puitmajade (aiamajad) detailide valmistamine ja eksport

- Kõik materjalide ja valmistoodangu laadimisega seotud tööd
- materjali koguseline kontroll vastavalt saatedokumentidele platsile saabumisel
- materjali ja valmistoodangu paigutamine platsil ja tsehhides
- tootmise varustamine vajaliku materjaliga

Nõudmised kandidaadile

- Sobiv kandidaat on kohusetundlik
- õppimisvõimeline
- suudab iseseisvalt tööülesandeid täita
- omab nii tehnilisi teadmisi masinaehitusest kui ka tehnilist taipu ja huvi erinevate masinate vastu

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet kohapeal, mitmekülgset tööd, stabiilset töökeskkonda, sõbralikku ja toetavat kollektiivi.

Kontakt:
Urmas Kirsch
soledor@soledor.ee
53409311