Harju maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
24.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Maakorraldus- ja planeeringutealaste ülesannete lahendamine ning valdkonnaüleste ja valdkondade vaheliste küsimuste lahendamine. Töö sisu on võimaluste loomine maasuhete reguleerimiseks ning maa otstarbekamaks kasutamiseks ja majandamiseks, keerukamate küsimuste menetlemine ning komplekssete taotluste menetlemine läbi kodanike, riigi- ja munitsipaalorganisatsioonide taotluste lahendamine, vastuste koostamine, õigusaktide eelnõude koostamine.

- Maakorraldus- ja planeeringutealaste ülesannete lahendamine ning valdkonnaüleste ja valdkondade vaheliste küsimuste lahendamine

Nõudmised kandidaadile

- • kõrgharidus - eelistatud maakorralduse või ehituse alal
- insenertehniline kõrgharidus võib olla omandamise lõppjärgus
- • tööks vajalike riigi ja kohaliku omavalitsuse õigusaktide ja piirangute tundmine
- • ametialase sõnavara valdamine
- eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele oskus suhtlustasandil
- • kasuks tuleb eelnev töökogemus maa- või planeerinute või ehitusspetsialistina
- • väga hea arvutikasutamise oskus
- • analüüsivõime
- algatusvõime
- kohuse- ja vastutustundlikkus
- süsteemsus
- korrektsus
- avatus
- pingetaluvus
- meeskonnatöövalmidus
- abivalmidus
- ladus suhtlemisoskus

Omalt poolt pakume

- • Sõbralikku ja toetavat meeskonda
- • enesetäiendamise võimalusi
- • mitmekesist ja huvitavat tööd.

Kontakt:
Urmas Kirtsi
urmas.kirtsi@kuusalu.ee
5033869