Pakkija

Osaühing Ösel Fish
Saare maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Kala pooltoodete ja valmistoodangu pakendamine.
Seoses töömahu suurenemisega otsime kiire õppimis-ja kohanemisvõimega inimest, kes on huvitatud pikaajalisest tööst. Ära karda kandideerida, kui Sul puudub antud valdkonnas kogemus, toetav kollektiiv on Sulle toeks ja abiks oskuste omandamisel. Töö tasustamine toimub tükitöö alusel, mis võimaldab Sul ise mõjutada teenitavat palganumbrit. Täpsem info telefoni või maili teel.JUHUTÖÖDE OTSIJATEL PALUN MITTE KANDIDEERIDA!

Kohustused

- Kala pooltoodete ja valmistoodangu pakendamine

Nõudmised kandidaadile

- Lojaalne
- abivalmis
- töökas
- täpne
- korrektne
- kasuks tuleb eelnev kogemus toiduainete töötlemisel

Omalt poolt pakume

- Stabiilset ja tasuvat tööd
- paindlikku töögraafikut
- sõidukompensatsiooni
- väljaõpet kohapeal
- toetavat ja sõbralikku kollektiivi.

Kontakt:
Raul Paabu
raul@oselfish.ee
5181799