Puhastusteenindaja, koristaja

Saaremaa Tarbijate Ühistu
Saare maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
21.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Peamine tööülesanne on kaupluse müügisaali masinpesu hommikuti, millele lisandub üldpindade koristamine; taararuumi ja -automaadi puhastamine; papp-taara käitlemine.
Kandideerimiseks saada palun sooviavaldus koos lühikese enesetutvustusega e-posti aadressile personal@saaremaa.coop.ee.
Jaemüük ja tarbekaubad

- Peamine tööülesanne on kaupluse müügisaali masinpesu hommikuti, millele lisandub üldpindade koristamine
- taararuumi ja -automaadi puhastamine
- papp-taara käitlemine

Nõudmised kandidaadile

- Töö eeldab märkamist ja pealehakkamist
- puhtusearmastust
- vastutustunnet ja ausust

Omalt poolt pakume

- Esmast väljaõpet ja juhendamist, mitmekesiseid tööülesandeid, toredaid kolleege.

Kontakt:
Katrin Eero
personal@saaremaa.coop.ee
59119774