Müügikonsultant

OÜ Kontaktikeskus
Järva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
06.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Otsime oma Paide müügitiimi jaoks uusi müügikonsultante, kelle igapäevatöö on müüa eraisikutele telefoni teel erinevaid Eestis tuntud tooteid ja teenuseid. Sinna juurde kuulub ka klientide meeldiv ja professionaalne nõustamine. Töö toimub kontoris ja helistamisi teostatakse arvuti vahendusel.Kui otsid tööd, mis annab lisaks teenimise võimalusele ka eluks vajalikke kogemusi ning oskusi, siis tule ja pane ennast proovile müügis! Müük on hea viis kuidas tundma õppida erinevaid inimesi ning olema osav igas vestlusringis.

OÜ Kontaktikeskus on Eesti turul pikalt tegutsenud kõnekeskus. Tegeleme igapäevaselt klientide teenindamise ja nõustamisega ning oskusliku otsemüügiga telefoni teel. Kontaktikeskuses töötab ca 200 oma ala professionaali. Kontorid on paljudes Eesti linnades - Tallinn, Haapsalu, Paide, Pärnu, Jõhvi, Rapla, Kärdla, Valga, Võru ja Põlva. Meie ettevõtte eesmärk on suurepärane klienditeenindus ja oskuslik müük!

- Otsime oma Paide müügitiimi jaoks uusi müügikonsultante, kelle igapäevatöö on müüa eraisikutele telefoni teel erinevaid Eestis tuntud tooteid ja teenuseid
- Sinna juurde kuulub ka klientide meeldiv ja professionaalne nõustamine
- Töö toimub kontoris ja helistamisi teostatakse arvuti vahendusel
- Kui otsid tööd, mis annab lisaks teenimise võimalusele ka eluks vajalikke kogemusi ning oskusi, siis tule ja pane ennast proovile müügis! Müük on hea viis kuidas tundma õppida erinevaid inimesi ning olema osav igas vestlusringis

Nõudmised kandidaadile

- Ootame valmisolekut õppida
- järjekindlust ja pealehakkamist
- kohusetundlikkust.Kui oled julge
- sõbralik ja hea suhtleja siis see töö sobib kindlasti just Sulle!See töö annab Sulle enesekindlust ja vajalikke kogemusi eluks

Omalt poolt pakume

- Professionaalseid müügikoolitusi, toetavat meeskonda ja head õhkkonda.
- Nii paindlikku töögraafikut, et seda saab ühendada tasuta bussiliini graafikuga.
- Motiveerivaid müügimänge ja motiveerivat töötasu juba esimesest tööpäevast.
- Meil on töö, mida saab teha väga paindliku töögraafikuga, ühildada väikeste laste või trennide ja miks mitte ka kooliga.
- Pakume oma töötajatele tõhusaid müügi- ja tootekoolitusi. Anname endast kõik, et tööst huvitatu saaks müügi alal väga heaks.

Kontakt:
Tiia Kumera
tiia.kumera@kontaktikeskus.ee
5590 0878