Hooldaja

Väärikas Vanadus OÜ
Pärnu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
10.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Hoolealuste abistamine igapäevastes tegevustes; voodipesude vahetamine; mähkmevahetus; hoolealustele emotsionaalseks toeks olemine.
Varasem praktika on vajalik ning valmisolek läbida hooldustöötaja koolitus.
Oleme muutnud eelnevalt majutusasutusena tegutsenud Kilingi Villa Külalistemaja kvaliteetseks hubase sisustusega hooldekoduks. Igas toas on telekas ja enamustes tubades on privaatne WC ja dušš.

Kohustused

- Hoolealuste abistamine igapäevastes tegevustes
- voodipesude vahetamine
- mähkmevahetus
- hoolealustele emotsionaalseks toeks olemine

Nõudmised kandidaadile

- Otsime südamlikke ja empaatilisi inimesi
- kellega oleks tore koos töötada

Omalt poolt pakume

- Võimalust alustavas hooldekodus kaasa rääkida teenuse osutamisega seotud otsustes. Töötajatele pakume tasuta toitlustust.

Kontakt:
Rene Ollino
rene@kilingivilla.ee
56600428