Lihatöötleja

Stockmann Aktsiaselts
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
04.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

* Rümpade konditustamine* liha käitlemine ja lihast pooltoodete valmistamine* lihade marineerimine

Stockmann on aastal 1862 Soomes asutatud jaekaubanduse alal tegutsev börsiettevõte. Lisaks Soomele ja Eestile tegutsevad täna kontserni tütarettevõtted 15 riigis. Stockmann AS on Eestis tegutsenud aastast 1993 ja selle koosseisu kuuluvad Stockmanni kaubamaja ja Seppälä. Stockmanni kaubamajas töötab üle 400 inimese. Müügigruppidest on esindatud mood, kodukaup ja toit. Meie eesmärgiks on pakkuda asjatundlikku ja kliendi ootusi ületavat teenindust meeldivas miljöös.

- Rümpade konditustamine liha käitlemine ja lihast pooltoodete valmistamine lihade marineerimine

Nõudmised kandidaadile

- Oled meie meeskonda oodatud
- kui: • Sul on eelnev töökogemus lihatöötlejana• Oled füüsiliselt vastupidav• Oled täpne ja korrektne• Sul on tehniline taip (töö käib suures osas tööstuslike seadmetega)• Soovid ennast täiendada ja meiega koos areneda

Omalt poolt pakume

- • Tööle väärilist tasu
- • toetavat ja sõbralikku meeskonda
- • igale uuele töötajale juhendajat
- • tööd graafiku alusel
- • arenguvõimalust
- • tervisetõend ja tööriided ettevõtte kulul
- • stabiilset töötasu ja erinevaid personalisoodustusi (sh lõunasoodustus, tasustatud tervisepäev jpm)

Kontakt:
Kristiina Selter
kristiina.selter@stockmann.com
+3726839420