Tehnik-automaatik

CV Partner OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
18.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Meie kliendiks on ettevõte, mis professionaalsel tasemel tegeleb kõikvõimalike turvasüsteemide, juurdepääsusüsteemide ja nõrkvoolusüsteemide projekteerimise, paigaldamise ja hooldamisega.- seadmete ja süsteemide paigaldamine;- süsteemide hoolduse teostamine;- väljakutsetele vastamine

CV Partner OÜ on personaliotsinguteenuseid pakkuv ettevõte, mis tegutseb aastast 2009.

- Meie kliendiks on ettevõte, mis professionaalsel tasemel tegeleb kõikvõimalike turvasüsteemide, juurdepääsusüsteemide ja nõrkvoolusüsteemide projekteerimise, paigaldamise ja hooldamisega
- - seadmete ja süsteemide paigaldamine
- - süsteemide hoolduse teostamine
- - väljakutsetele vastamine

Nõudmised kandidaadile

- - tehniline taiplikkus
- - oskus töötada iseseisvalt
- - ausus
- täpsus
- vastutustunne
- - eesti ja vene keele oskus.Kasuks tuleb:- eelnev töökogemus
- - tehniline haridus

Omalt poolt pakume

- - konkurentsvõimelist palka ning tulemustasu
- - karjäärivõimalust
- - vajadusel ametiauto kasutamist
- - huvitavat tööd, eneseteostamise võimalust ja täiendkoolitusi

Kontakt:
cv@cvp.ee
+37253571278