Telefonimüügi konsultant

Müügimeistrite Aktsiaselts
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
15.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Toodete ja teenuste müük telefoni teel, tellimustevormistamine, klientide haldus.

Müügimeistrite AS tegutseb kõigis kolmes Balti riigis turuliidrina juba aastast 1996. Ettevõtte põhitegevuseks on telefoni teel erinevate toodete ja teenuste müük nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Teenindame igapäevaselt paljusid Eesti tuntuid kirjastusi, finantsala-ja koolitusfirmasid, infotehnoloogia ning sideteenuse pakkujaid.

- Toodete ja teenuste müük telefoni teel, tellimustevormistamine, klientide haldus

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb vestluse juhtimise oskus
- soov müüa ja tulemust teha

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet, head töökohta Keila kesklinnas
- mugavaid tööruume ja kaasaegseid töövahendeid
- palju toredaid inimesi, kes on toeks ja abiks
- võimalust teenida head töötasu
- võimalust valida tööaega.

Kontakt:
Pille Martin
d@telemarketing.ee
+372 53874923