Puhastusteenindaja

OÜ BREM Puhastus
Harju maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
31.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Regulaarne hoolduspuhastus büroopinnal Mustamäel - siseruumide koristus- ja puhastustööd. Tööpäevadel ajavahemikus kell 17-23.

BREM GRUPP tegutseb aastast 2001 ja pakub oma klientidele kinnisvara korrashoiuga seotud terviklahendusi nii Baltikumis kui ka Venemaal. Ettevõttes töötab üle 150 töötaja. OÜ BREM Puhastus on tütarettevõte, mis pakub puhastuse ja korrashoiuga seotud teenuseid üle Eesti. Oleme kiiresti arenev ja kasvav organisatsioon, kus kõige tähtsamaks peame oma töötajate rahulolu ja hoolime oma inimestest.

- Regulaarne hoolduspuhastus büroopinnal Mustamäel - siseruumide koristus- ja puhastustööd
- Tööpäevadel ajavahemikus kell 17-23

Nõudmised kandidaadile

- Kohusetundlik
- aus
- usaldusväärne
- korrektne ja täpne oma töös ja tegemistes

Omalt poolt pakume

- Kaasaegseid töötingimusi
- tööriietust,
- väljaõpet kohapeal
- meeldivat töökeskkonda ja -kollektiivi
- koolitusvõimalust
- väga head lisateenimise võimalust
- kauplusega seotud soodustusi.

Kontakt:
puhastus@brem.ee
5074539