Tootmistöötaja

Rent My Skills Group OÜ
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
13.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

• Puitdetailide parandamine• Peamiselt pahteldamine (käsitsi)• Vajadusel muud jooksvad ülesanded
Pakume tööd ettevõttes, kes on spetsialiseerunud lastele mõeldud Skandinaavia sisustuslahenduste disainile, tootmisele ja müügile.Otsime oma meeskonda nobedaid töötajaid!Huvi korral võta julgelt ühendust ja räägime detailidest 56 979 887Või saada meile oma CV aadressile: cv@rentmyskills.eu

- • Puitdetailide parandamine• Peamiselt pahteldamine (käsitsi)• Vajadusel muud jooksvad ülesanded

Nõudmised kandidaadile

- • Eesti või vene keele oskus• Kohusetundlik• Täpne

Omalt poolt pakume

- • Väljaõpet kohapeal
- • Kaasaegseid töö-ja olmetingimusi
- • Konkurentsivõimelist töötasu
- • Turvajalatseid
- • Vahvaid kolleege
- • Transporti tööle ja tagasi Ahtme, Jõhvi, Kohtla-Järve, Aseri, Kunda ja Rakvere suunal

Kontakt:
Kedi Urbanik
cv@rentmyskills.eu
56 979 887