CNC tööpingi operaator

Thermotech Baltic OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
18.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Otsime kvalifitseeritud CNC freesijat FANUC juhtsüsteemiga CNC freespingile Doosan DNM 650.

Thermotech pakub kõrgekvaliteedilisi tööriistu, seadmeid ja teenuseid torude lõikamiseks ja faasimiseks ning objektil kohapeal materjalide mehaaniliseks töötlemiseks (puurimine, sisetreimine, freesimine ja äärikute viimistlemine).Arendame ja toodame teisaldatavaid objektil kasutatavaid seadmeid, mis on kerged, kuid samas vastupidavad ning mida saab kiiresti tööle rakendada.Kuulume Norra kontserni Thermotech AS Group koosseisu, mille omanikuks on Rootsi päritolu, Indutrade AB.

- Otsime kvalifitseeritud CNC freesijat FANUC juhtsüsteemiga CNC freespingile Doosan DNM 650

Nõudmised kandidaadile

- Me eeldame kandidaadilt:- Töökogemusi ja motivatsiooni CNC freespingi kasutamiseks ja programmeerimiseks
- - Oskust lugeda tehnilisi jooniseid ja kasutada mõõteinstrumente
- - Initsiatiivi tootmise iseseisvaks arendamiseks
- - Suutlikkust rääkida kolleegidega vene keeles

Omalt poolt pakume

- - Vaheldusrikast ja väljakutsete rohket töö
- - Teie kvalifikatsioonile vastavat konkurentsivõimelist palka
- - Väikest ja sõbralikku meeskonda
- - Kaasaegset töökeskkonda
- - Transporti Tallinnast tööle

Kontakt:
info@thermotech.ee
+372 53329651