Küsitleja

ACNielsen Eesti OÜ
Pärnu maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
10.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Küsitleda inimesed uksest ukseni või poodides.

Nielsen on juhtiv jaekaubanduse turu-uuringutega tegelev rahvusvaheline ettevõte. Tegutseme rohkem kui sajas riigis üle maailma. Meie eesmärgiks on olla pikaajalise ja sujuva koostöö pakkuja nii oma klientidele kui töötajatele.

Kohustused

- Küsitleda inimesed uksest ukseni või poodides

Nõudmised kandidaadile

- Teilt me ootame: • Te suhtlete inimestega vabalt ja enesekindlalt.• Olete vastutustundlik ja distsiplineeritud
- suudate seada eesmärke ja täita neid õigeaegselt• Isikliku transpordi olemasolu on teretulnud• Eelis antakse neile
- kes räägivad eesti keelt

Omalt poolt pakume

- Palka makstakse üks kord kuus. Võimalus koostada individuaalne töögraafik. Soovituslik tööaeg 16:00 - 19:00.

Kontakt:
Julia Mišina
julia.misina@nielsen.com
+372 58392170