Puhastusteenindaja

Krausberg Eesti OÜ
Harju maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
03.01.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

- Batuudi- ja mängukeskuse põrandapindade kuiv- ja niiske puhastus (nii mopiga, puhastusmasinaga kui tolmuimejaga); - klaaspindade puhastamine; - prügikastide tühjendamine

Osaühing Krausberg Eesti on 1997. aastal Tallinnas asutatud 100% erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat professionaalset koristusteenust.

- - Batuudi- ja mängukeskuse põrandapindade kuiv- ja niiske puhastus (nii mopiga, puhastusmasinaga kui tolmuimejaga)
- - klaaspindade puhastamine
- - prügikastide tühjendamine

Nõudmised kandidaadile

- Füüsiline vastupidavus
- valmisolek graafikuga tööks
- kasuks tuleb puhastusteenindajana töötamise kogemus

Omalt poolt pakume

- - Stabiilset töötasu
- - korralikke töövahendeid
- - osalist tööaega
- - toetavat meeskonda
- - soovi korral ka lisatööd
- - vajadusel väljaõpet

Kontakt:
Anneli Juhkam
anneli@krausberg.ee
58859155