Kokk

Fazer Food OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
20.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Toodete valmistamine etteantud kalkulatsioonide ja tööjuhendite järgi.Oma töölõigus töö organiseerimine.Erinevate köögiseadmete nõuetekohane kasutamine.Tooraine õigsuse, koguse ja kvaliteedi kontrollimine.Oma töökoha puhtana ja korras hoidmine.
Lisainfo telefonil 5918 2011.
Fazer Gruppi kuuluv Tänassilma Teenindusköök on nüüdisaegne laia sortimendiga tootmisüksus, mis on orienteeritud suurköökide varustamisele töömahukate valmis- ja pooltoodetega. Ettevõtte eesmärk on pakkuda Fazer Grupi ettevõtetele ning valitud välisklientidele kvaliteetseid väikeseeriatooteid, suurepärast tarnekindlust ja paindlikku klienditeenindust.

- Toodete valmistamine etteantud kalkulatsioonide ja tööjuhendite järgi
- Oma töölõigus töö organiseerimine
- Erinevate köögiseadmete nõuetekohane kasutamine
- Tooraine õigsuse, koguse ja kvaliteedi kontrollimine
- Oma töökoha puhtana ja korras hoidmine

Nõudmised kandidaadile

- Varasem töökogemus kokana.Valmisolek teha tööd osaliselt temperatuuril +12°C

Omalt poolt pakume

- Täiendavat väljaõpet kohapeal.
- Töötajate bussi kasutamise võimalust.
- Motiveerivat töötasu ja toitlustamist.
- Hüvitame täiendavalt 2. ja 3. haiguspäeva.
- Sporditoetust 105 € kvartalis

Kontakt:
Eirene Sau
eirene.sau@fazer.com
59182011