Autojuht-Müügiesindaja

Aktsiaselts "Erimell"
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Keskharidus
17.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Klientide oskuslik nõustamine, kaupade kättetoimetamine, kauba väljapanekute korrastamine, kliendisuhete loomine ja hoidmine, tööks vajaliku aruandluse pidamine, erinevad tööülesanded, mis on seotud ettevõtte töökorraldusega.

Erimell AS on 1995 aastal asutatud õlide ja määrdeainete ning autotarvete hulgimüügi ettevõte. Meil on Eestis neli müügiesindust: Tartus, Rakveres, Sauel ja Pärnus. Firmas töötab üle 30 inimese.

- Klientide oskuslik nõustamine, kaupade kättetoimetamine, kauba väljapanekute korrastamine, kliendisuhete loomine ja hoidmine, tööks vajaliku aruandluse pidamine, erinevad tööülesanded, mis on seotud ettevõtte töökorraldusega

Nõudmised kandidaadile

- Hea pingetaluvus ja füüsiline vorm
- kiire kohanemisvõime
- suuteline algatama protsesse ja need lõpuni viima
- hea meeskonnatöötaja

Omalt poolt pakume

- Pikaajalist töösuhet arenevas ettevõttes, professionaalset ja toetavat meeskonda, tööks vajalikke vahendeid, ühisüritusi ja motiveerivat palgasüsteemi.

Kontakt:
Janek Levin
janek@erimell.ee
53428297