Pagar

Fazer Eesti Aktsiaselts
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
14.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

- Pagaritoodete valmistamine ettenähtud sortimendi järgi;- valmistoodete väljapanekute tagamine vastavalt kokkulepitud sortimendile;- pagaritoodete valmistamiseks vajaliku tooraine, abimaterjalide ja abivahendite tellimine, vastuvõtt ja ladustamine (ka sügavkülma)- enesekontrollisüsteemi nõuete ja dokumentide täitmine
Pagari väljaõpe toimub töökohal.
Fazer Grupp on pereettevõte, mis loodi 1891. aastal, kui Karl Fazer avas Helsingis oma esimese kohviku. Tänaseks tegutseb Fazer kaheksas riigis ning on pühendunud kolmele ärisuunale, luues maitseelamusi toitlustusteenuste, pagaritoodete ja maiustuste näol.Fazer Eesti AS on asutatud 1993. a ning kuulub Fazer Grupi koosseisu. Eestis on tuntuimad brändid Karl Fazer, Geisha, Tutti Frutti, Dumle, Kismet, Marianne, Fazer Kodusai, Fazer Must leib, Fazer Fresh. Fazer Eesti opereerib jaekettides küpsetuspunkte ning turustab nii pagaritooteid kui maiustusi suurimates jaekettides.

Kohustused

- - Pagaritoodete valmistamine ettenähtud sortimendi järgi
- - valmistoodete väljapanekute tagamine vastavalt kokkulepitud sortimendile
- - pagaritoodete valmistamiseks vajaliku tooraine, abimaterjalide ja abivahendite tellimine, vastuvõtt ja ladustamine (ka sügavkülma)- enesekontrollisüsteemi nõuete ja dokumentide täitmine

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb eriharidus ja/või eelnev töökogemus pagarina

Omalt poolt pakume

- - Tööd graafiku alusel (pikk ja lühike töönädal)
- - väljaõpet kohapeal
- - ettevõttepoolseid soodustusi

Kontakt:
Rene Mägi
rene.magi@fazer.com
5229844