Lastekaitse vanemspetsialist

Põhja-Tallinna Valitsus
Harju maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
19.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Põhja-Tallinna piirkonna lastega perede nõustamine nende õigustest ja seaduslike huvide kaitsmise võimalustest, abi osutamine konkreetsete probleemide lahendamisel; vanemliku hoolitsuseta ja väärkoheldud lastele abimeetmete korraldamine oma ametikoha volituste piires; alaealisi puudutavates tsiviilasjades kohtule arvamuse andmine, vajadusel lapse eraldamine perekonnast, eestkoste seadmise ja hooldusõiguse piiramise algatamine kohtus.
Avaldus (motivatsioonikiri) ja CV palume saata märgusõna „lastekaitse vanemspetsialist“ all hiljemalt 19. detsembriks 2018.a. e-posti aadressil Merve.Pajula@tallinnlv.ee.Täiendavaid küsimusi saab esitada e-posti aadressil Katrin.Laur@tallinnlv.ee või telefonil 645 7075.
Kohaliku omavalitsuse asutus.

- Põhja-Tallinna piirkonna lastega perede nõustamine nende õigustest ja seaduslike huvide kaitsmise võimalustest, abi osutamine konkreetsete probleemide lahendamisel
- vanemliku hoolitsuseta ja väärkoheldud lastele abimeetmete korraldamine oma ametikoha volituste piires
- alaealisi puudutavates tsiviilasjades kohtule arvamuse andmine, vajadusel lapse eraldamine perekonnast, eestkoste seadmise ja hooldusõiguse piiramise algatamine kohtus

Nõudmised kandidaadile

- Sotsiaaltööalane kõrgharidus.Teadmised riigi- ja kohaliku omavalituse asutuste toimimisest.Sotsiaalvaldkonda reguleerivate õigusaktide tundmine ja nende rakendamise oskus.Väga hea arvuti kasutamise oskus.Hea pingetaluvus
- kohusetunne
- otsustus-ja vastutusvõime.Väga hea koostöö-ja suhtlemisoskus.Soovitavalt B kategooria juhiload

Omalt poolt pakume

- • Huvitavat tööd ja toetavat kollektiivi.
- • Enesetäiendus- ja koolitusvõimalusi.
- • Puhkust 35 kalendripäeva.
- • Palk 1300 eurot (bruto)
- • Tööle asumise aeg: 02.01.2019

Kontakt:
Merve Pajula
merve.pajula@tallinnlv.ee
645 7007