Siseauditi osakonna juhataja

Kultuuriministeerium
Harju maakond
Täistööaeg
Magistrikraad
20.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Siseauditi osakonna ülesanne on anda sõltumatu hinnang ministeeriumi ja tema valitsemisala asutuste sisekontrolli, aruandluse ja tegevuse tulemuslikkuse kohta ning tagada õigeaegne ja objektiivne teave kehtestatud nõuetest kõrvalekaldumiste ning ressursside kasutamise seaduslikkuse, säästlikkuse ja tõhususe põhimõtete rikkumise kohta.
Kandideerimiseks palume esitada CV ning motiveeritud avalduse hiljemalt 20. detsembril 2018 e-posti aadressil konkurss@kul.ee märgusõnaga “Siseauditi osakonna juhataja”.

Nõudmised kandidaadile

- Ootame Sind kandideerima
- kui:• omad kõrgharidust (magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon)
- • omad juhtimiskogemust ning vähemalt viieaastast töökogemust (sise)audiitorina (soovitavalt avalikus sektoris või avaliku sektori asutuste (sise)auditeerimises)
- • omad CGAP või CIA sertifikaati
- • tunned huvi kultuuri
- spordi ja lõimumise valdkondade vastu
- • valdad eesti keelt kõrgtasemel ja inglise keelt vähemalt suhtlustasandil
- • oled algatusvõimeline ja lahendustele orienteeritud ning omad kõrgeid eetilisi tõekspidamisi
- • oled kohusetundlik ja täpne ning omad väga head analüüsioskust
- • oled väga hea suhtleja ning väärtustad meeskonnatööd

Omalt poolt pakume

- Pakume Sulle võimalust anda oma panus elujõulise kultuuriruumi tagamisse ja arengusse koos professionaalse ja toetava meeskonnaga ning meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda, sealhulgas võimalust kohandada töökoht sobivaks erivajadusega inimesele.

Kontakt:
Maris Viipsi
konkurss@kul.ee
6282251