Köögi abitööline

Baltic Restaurants Estonia AS
Rapla maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

I ja II klasside laudade katmine, saali koristamine, põrandate pesemine saalis ja abiruumides.Piima, leiva, magustoitude väljapanek, kauba vastuvõtt.

Baltic Restaurants on üks suuremaid toitlustusettevõtteid Baltimaades, omades Eestis ja Lätis kokku ligi 170 müügikohta ja pakkudes tööd 1100 inimesele. Ettevõttel on toitlustamise valdkonnas kogemusi üle 20 aasta. Kaubamärgid, mille alt teenust pakutakse on Daily, DailySpecial ja Take Off.

- I ja II klasside laudade katmine, saali koristamine, põrandate pesemine saalis ja abiruumides
- Piima, leiva, magustoitude väljapanek, kauba vastuvõtt

Nõudmised kandidaadile

- Sobiv kandidaat on kohusetundlik
- puhtust armastav
- kiire ja abivalmis.Eesti keele valdamine suhtlustasemel

Omalt poolt pakume

- -tööaeg E-R kl. 8:00-15:30
- -vaba L-P, riigipühad ja koolivaheajad (soovi korral)
- -tööriided ja jalatsid
- -soodne lõunasöök
- -õigeaegne ja ametlik töötasu
- -täiendav tervisekindlustus.

Kontakt:
Julia.kim@balticrest.com
55670736