Müüja

JÄRVA TARBIJATE ÜHISTU
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
17.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Klientide teenindamine ja nõustamine teenindusletis, kassas ja müügisaalis; kaupade müügiks ettevalmistamine ja väljapanek.

Järva Tarbijate Ühistu kuulub Coop Keskühistusse. Me alustasime oma tegevusega aastal 1911. Meie ühistusse kuulub 43 kauplust üle Eesti: 4 Maksimarketit, 13 Konsumit, 15 AjaO, 5 Tööriistamarketit ja 6 tööstuskauplust. Me väärtustame lugupidamist, koos tegutsemist, tulemuslikkust, vastutustundlikkust ja elurõõmu. Me anname tööd üle 770 töötajale.

- Klientide teenindamine ja nõustamine teenindusletis, kassas ja müügisaalis
- kaupade müügiks ettevalmistamine ja väljapanek

Nõudmised kandidaadile

- Vajalik nõuetekohane tervisetõend

Omalt poolt pakume

- Pikaajalist ja stabiilset töösuhet
- kindlat töötasu
- tulemustasu vastavalt tehtud tööle
- tööalast väljaõpet, koolitusi ja arenguvõimalusi
- meeldivat töökeskkonda
- sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Kontakt:
personal@jarvaty.ee
5159363