Müüja

Osaühing Saaremaa Lihatööstus
Saare maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
11.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

• Kauba tellimine ja kauba vastuvõtmine• Toodete ettevalmistamine müügiks, väljapanek ja müümine• Suhtlemine klientidega, neile liha ja lihatoodete teemal soovituste ja nõuannete andmine• Toodete realiseerimistähtaegade jälgimine• Müügilettide ja töökoha korrashoid• Vajaliku dokumentatsiooni täitmine
Täiendava info saamiseks helistage: Jaanus Müütnik, mobiil 524 8617.Kandideerimiseks saatke palun oma CV aadressile marion@tuulegrupp.ee
Saaremaa Lihatööstus on üks Saare maakonna juhtivaid ettevõtteid, mille põhitegevuseks on lihatoodete tootmine ja müük. Saaremaa lihatoodete parimaks omaduseks peetakse kliendi poolt stabiilselt kõrget kvaliteeti. Meie toodang kannab uhkusega tunnust - EHTNE JA SAAREMAINE!

Nõudmised kandidaadile

- Ootused kandidaadile:• Sõbralikkus
- viisakus
- abivalmidus• Hea suhtlemis- ja väljendusoskus• Ausus
- kohusetundlikkus
- täpsus• Kasuks tuleb varasem töökogemus müüjana

Omalt poolt pakume

- Heale töötajale head töötasu, tööd stabiilses ettevõttes ja ühisüritusi.

Kontakt:
Jaanus Müütnik
marion@tuulegrupp.ee
524 8617