Komponendiinsener

Incap Electronics Estonia Osaühing
Saare maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
21.12.2018
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Komponentide andmebaasi haldamine; vajadusel komponentidele sobilike alternatiivide leidmine; suhtlemine nii kliendi, tootmise kui ostuosakonnaga komponente puudutavates tehnilistes küsimustes.
Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 21.12.2018 aadressile personal@incapcorp.com
InCap on avatud, kaasaegne ja konkurentsivõimeline Saaremaa hõnguga rahvusvaheline elektroonikaseadmete tootja.

Kohustused

- Komponentide andmebaasi haldamine
- vajadusel komponentidele sobilike alternatiivide leidmine
- suhtlemine nii kliendi, tootmise kui ostuosakonnaga komponente puudutavates tehnilistes küsimustes

Nõudmised kandidaadile

- Kaasaegsete elektroonikakomponentide tundmine
- hea analüüsivõime
- suhtlemisoskus ja soov töötada meeskonnas
- heal tasemel arvuti- ja andmetöötlusprogrammide tundmine
- kasuks tuleb tarneahela põhimõtete tundmine
- kõrgharidus võib olla omandamisel.

Omalt poolt pakume

- Tööd kiirelt kasvavas rahvusvahelises ettevõttes, enesearendamise võimalusi, paindlikke töötamisvõimalusi.

Kontakt:
personal@incapcorp.com
4521723